🎮 ESPORT BETTING MALAYSIA #1

E-Sukan mamen123 – Pasang Pertaruhan DOTA 2, Mobile Legends, CS:GO & Valorant dengan Odds Terbaik Malaysia!

Dunia e-sukan semakin membesar dan mamen123 ada bersama anda di setiap perlawanan. Dari The International DOTA 2 hingga MPL Malaysia Season terbaru – pertaruhan e-sukan anda paling selamat dan menguntungkan di sini.

15+
Tajuk E-Sukan
200+
Pasaran Sehari
RM1
Min Pertaruhan
mamen123
15+
Tajuk E-Sukan
24/7
Live Streaming
98%
Odds Payout
RM10
Min Deposit

Perlawanan E-Sukan Langsung & Akan Datang di mamen123

Odds dikemas kini setiap saat. Log masuk untuk pasang pertaruhan sebenar.

🎮 Jadual Perlawanan E-Sukan LIVE SEKARANG
DOTA 2
Team Secret
vs
Evil Geniuses
LIVE
Game 2
1.75
Secret
2.05
EG
ML:BB
EVOS Legends MY
vs
RRQ Hoshi
LIVE
Game 1
1.90
EVOS
1.88
RRQ
CS2
Natus Vincere
vs
FaZe Clan
Hari ini
22:00
2.20
NaVi
1.65
FaZe
VALORANT
Bleed Esports (SG/MY)
vs
Paper Rex
Hari ini
20:30
2.50
Bleed
1.52
PRX
LOL
T1
vs
Gen.G
Esok
16:00
1.55
T1
2.40
Gen.G
PUBG Mobile
Nova Esports
vs
Bigetron RA
Esok
19:00
1.70
Nova
2.10
BTR

Odds adalah untuk ilustrasi dan boleh berubah. Log masuk ke mamen123 untuk odds langsung yang sah.

Kenapa Pertaruhan E-Sukan di mamen123?
  • Liputan 15+ tajuk e-sukan popular
  • Odds kompetitif dengan payout 98%
  • Live streaming percuma dalam platform
  • Pasaran perlawanan, map & tournament
  • Cash out tersedia untuk e-sukan pilihan
  • Statistik pemain & pasukan langkap
  • Deposit via Touch 'n Go atau DuitNow
Kejohanan Akan Datang
The International 2026
DOTA 2 • Hadiah USD 40 Juta
Pertaruhan dibuka ✓
MPL Malaysia Season 15
Mobile Legends • Season semasa
Live sekarang ✓
VCT Pacific 2026
Valorant • Liga Pasifik
Pertaruhan dibuka ✓
mamen123

Tajuk E-Sukan Pilihan di mamen123

Dari game mobile hingga PC tournament global – semua ada untuk pemain Malaysia.

🔥 PALING POPULAR
DOTA 2

Pertaruhan perlawanan The International, DPC League & Major. Pasaran pemenang, handicap map, total kills & first blood tersedia di mamen123.

1.75Team Secret
2.05Evil Geniuses
● LIVE
Mobile Legends: Bang Bang

MPL Malaysia, MPL Indonesia & M-Series World Championship. Sokongan pasukan tempatan EVOS Legends MY & lain-lain di mamen123.

1.90EVOS MY
1.88RRQ Hoshi
🔥 HOT
Counter-Strike 2 (CS2)

Major Championships, ESL Pro League & BLAST Premier. Pertaruhan perlawanan, handicap round, knife round & first map winner.

2.20NaVi
1.65FaZe
✨ BARU
Valorant

VCT Pacific, VCT Americas & Champions Tour. Pasukan rantau Asia Pasifik termasuk Bleed Esports (SG/MY) ada di mamen123.

2.50Bleed
1.52Paper Rex
League of Legends

LCK, LPL, Worlds Championship & MSI. Pertaruhan pasukan, pemenang liga & Baron Nashor first kill tersedia di mamen123.

1.55T1
2.40Gen.G
🔥 HOT
PUBG Mobile

PMGC, PMPL SEA & Malaysia Regional. Pertaruhan pasukan tempatan & antarabangsa dengan pasaran chicken dinner, total kills & survival.

1.70Nova
2.10Bigetron
MENGAPA E-SUKAN DI mamen123?

E-Sukan Bukan Sekadar Permainan – Ia Peluang Menang Wang Nyata di mamen123

Bagi pemuda Malaysia yang membesar bersama DOTA 2, Counter-Strike dan Mobile Legends, e-sukan bukan asing lagi. Apa yang mungkin belum anda tahu ialah pengetahuan mendalam tentang game kesukaan anda boleh dijadikan kelebihan sebenar dalam pertaruhan e-sukan di mamen123.

Berbeza dengan pertaruhan bola sepak biasa di mana anda perlu mengikuti jadual perlawanan yang tertentu, e-sukan berlangsung hampir setiap hari – dari MPL Malaysia yang disiarkan setiap hujung minggu hingga perlawanan CS2 & Valorant yang berlangsung pada waktu malam. Ini bermakna lebih banyak peluang untuk anda gunakan pengetahuan gaming anda untuk keuntungan di mamen123.

Yang menariknya tentang e-sukan ialah statistik dan rekod prestasi pasukan tersedia secara terbuka di internet. Berbanding sukan tradisional, anda boleh dengan mudah semak rekod head-to-head, statistik pemain individual, patch note terbaru dan perubahan meta untuk membuat pertaruhan yang lebih berinformasi di mamen123. Pengetahuan adalah kuasa – dan dalam e-sukan, anda ada akses kepada segala maklumat yang diperlukan.

mamen123

Kejohanan E-Sukan Besar yang Disokong mamen123

Dari pentas Malaysia hingga ke dunia – mamen123 menyokong pertaruhan untuk semua kejohanan utama.

The International – DOTA 2

Kejohanan e-sukan terbesar dan terkaya di dunia. Hadiah kolam tahunan mencecah puluhan juta dolar. mamen123 menyediakan ratusan pasaran pertaruhan sepanjang kejohanan.

Hadiah: USD 40 Juta+
MPL Malaysia – Mobile Legends

Liga profesional Mobile Legends paling bergengsi di Malaysia. Dipersiarkan langsung setiap hujung minggu dengan penonton tempatan yang ramai. Sokongan pasukan pilihan anda di mamen123!

Liga Tempatan Terbaik
CS2 Major Championship

Major CS2 adalah kemuncak musim Counter-Strike. Pasukan terbaik dunia bertanding di pentas terbesar. mamen123 membuka pertaruhan dari peringkat awal lagi.

Hadiah: USD 1.25 Juta
VCT Champions – Valorant

Kejohanan dunia Valorant yang menyaksikan pasukan dari seluruh rantau bertanding. Bleed Esports dari rantau SG/MY adalah wakil kebanggaan wilayah kita di pentas global.

Hadiah: USD 2.25 Juta
League of Legends World Championship

Worlds adalah pentas tertinggi LOL. T1, Gen.G dan pasukan Korea mendominasi tetapi Asia Tenggara semakin meningkat. Pasang pertaruhan di mamen123 sebelum babak knockout!

Hadiah: USD 2.5 Juta+
PMGC – PUBG Mobile

PUBG Mobile Global Championship menyaksikan pasukan dari seluruh dunia bersaing untuk gelar dunia. Pasukan Malaysia & Asia Tenggara kerap bersaing di peringkat teratas.

Hadiah: USD 3 Juta
mamen123

Jenis Pasaran Pertaruhan E-Sukan di mamen123

Fahami setiap jenis pasaran untuk strategi pertaruhan yang lebih bijak.

Pasaran Penerangan Tersedia Untuk
Pemenang Perlawanan Pilih pasukan atau pemain yang menang keseluruhan perlawanan (Best of 1/3/5) Semua tajuk
Handicap Map/Game Pasukan kuat diberi handicap -1.5 game kepada pasukan lebih lemah untuk mengimbangi odds DOTA 2, CS2, ML:BB, Valorant
Over/Under Total Map Ramalkan sama ada perlawanan selesai dalam 2 game atau perlu lebih banyak game DOTA 2, CS2, ML:BB
First Blood / First Kill Pasukan mana yang mendapat kill pertama dalam game – pasaran populer untuk DOTA 2 & LoL DOTA 2, LoL, CS2
Pemenang Kejohanan Ramalkan juara keseluruhan sebuah kejohanan – odds lebih tinggi untuk pasukan underdog Semua kejohanan utama
Correct Score (Skor Tepat) Ramalkan skor akhir tepat, contoh 2-0 atau 2-1 – payout lebih tinggi berbanding pasaran biasa DOTA 2, CS2, ML:BB

Kelebihan Pertaruhan E-Sukan di mamen123

Strim Live Percuma

Tonton perlawanan e-sukan terus dalam platform mamen123 tanpa perlu buka tab lain. Kualiti HD, soket rendah, sesuai untuk pertaruhan live.

Statistik Pasukan & Pemain

Rekod lengkap head-to-head, win rate mengikut patch, kill/death ratio pemain dan rekod map boleh diakses terus dalam platform mamen123.

Cash Out E-Sukan

Ambil kemenangan awal atau kurangkan kerugian semasa perlawanan masih berlangsung dengan ciri Cash Out mamen123 untuk e-sukan pilihan.

Notifikasi Jadual Perlawanan

Aktifkan pemberitahuan untuk mendapat amaran apabila perlawanan pasukan kegemaran anda akan bermula – pastikan anda tidak ketinggalan.

Odds Terbaik Rantau

mamen123 menawarkan odds e-sukan antara yang terbaik di Malaysia dengan payout keseluruhan 98% – lebih banyak untung untuk setiap pertaruhan anda.

Cara Mula Pertaruhan E-Sukan di mamen123

Empat langkah mudah – dari daftar hingga pasang pertaruhan pertama anda.

1
Daftar Akaun

Isi nombor telefon Malaysia dan kata laluan. Pengesahan OTP dalam masa 30 saat.

2
Deposit RM10

Guna Touch 'n Go, GrabPay, DuitNow, ShopeePay atau FPX Maybank2u.

3
Pilih E-Sukan

Buka bahagian E-Sukan di mamen123, pilih tajuk dan perlawanan kegemaran anda.

4
Tonton & Menang!

Saksikan perlawanan live dan tarik kemenangan ke akaun bank atau eWallet anda.

Tip Pertaruhan E-Sukan untuk Pemain Malaysia

Gunakan pengetahuan gaming anda untuk kelebihan di mamen123.

  • Fokus pada 1-2 tajuk sahaja. Lebih baik pakar dalam DOTA 2 sahaja berbanding cuba memahami semua game serentak.
  • Pantau patch note terbaru – perubahan meta boleh membalikkan kekuatan pasukan dengan drastik dalam masa singkat.
  • Semak rekod head-to-head pasukan sebelum pasang pertaruhan di mamen123 – beberapa pasukan mempunyai match-up yang sentiasa tidak seimbang.
  • Pertaruhan handicap map (-1.5) untuk pasukan dominan memberikan odds lebih baik berbanding pertaruhan pemenang mudah.
  • Ikuti media sosial pasukan untuk info terkini tentang perubahan lineup, pemain sakit atau isu latihan sebelum perlawanan besar.
  • Jangan bertaruh pada perlawanan kerana emosi menyokong pasukan tempatan – analisis objektif lebih penting dalam pertaruhan e-sukan.
  • Gunakan mod demo atau pertaruhan kecil RM1-RM5 untuk uji strategi baru sebelum naikkan nilai pertaruhan di mamen123.

Soalan Lazim – E-Sukan mamen123

Semua yang perlu anda tahu tentang pertaruhan e-sukan di mamen123.

DOTA 2 dan Mobile Legends: Bang Bang adalah dua tajuk dengan pasaran pertaruhan paling banyak di mamen123, terutama dalam kalangan pemain Malaysia. DOTA 2 mempunyai jadual kejohanan yang padat sepanjang tahun dengan The International sebagai kemuncaknya, manakala ML:BB sangat popular kerana MPL Malaysia yang berlangsung hampir setiap minggu. CS2, Valorant dan League of Legends juga menawarkan banyak pasaran terutama semasa Major dan World Championship. Kesemuanya boleh diikuti dengan strim live percuma di dalam platform mamen123.

Prinsip asas pertaruhan adalah sama – anda memilih pasukan atau hasil yang anda jangkakan dan pasang nilai pertaruhan. Perbezaan utamanya ialah dalam e-sukan, terdapat pasaran khas yang unik seperti First Blood, Roshan Kill, Bomb Planted, First Map Winner dan sebagainya yang tidak wujud dalam sukan tradisional. Selain itu, perlawanan e-sukan biasanya lebih kerap berlangsung setiap hari berbanding perlawanan bola sepak, memberikan lebih banyak peluang untuk bertaruh di mamen123. Mekanik pertaruhan seperti handicap, over/under dan pemenang terus sama seperti sukan biasa.

Ya, platform mamen123 dioptimumkan sepenuhnya untuk peranti mudah alih. Anda boleh bertaruh e-sukan, menonton strim live, menyemak statistik dan menguruskan akaun anda – semuanya melalui telefon pintar iOS atau Android tanpa perlu memuat turun aplikasi berasingan. Antara muka mudah alih mamen123 direka khas untuk skrin kecil dengan butang besar dan navigasi yang intuitif, sesuai untuk bertaruh semasa menonton perlawanan sambil berbaring di rumah.

Jika sesuatu perlawanan e-sukan ditunda atau dibatalkan selepas pertaruhan diterima di mamen123, polisi kami adalah seperti berikut: Jika perlawanan dimainkan dalam tempoh 48 jam dari masa asal, pertaruhan kekal sah. Jika perlawanan dibatalkan sepenuhnya atau ditunda lebih dari 48 jam, semua pertaruhan akan dibatalkan dan wang dikembalikan sepenuhnya ke baki akaun anda dalam masa 24 jam. Untuk perlawanan yang hanya sebahagiannya dimainkan sebelum ditangguhkan, keputusan bergantung kepada bilangan map yang telah selesai dimainkan mengikut peraturan mamen123.

Pemain E-Sukan Malaysia – Masa untuk Tukar Pengetahuan Anda kepada Wang!

Anda dah bertahun main DOTA 2, ML:BB atau CS2 – tiba masanya pengetahuan itu bawa pulang hasil. Daftar di mamen123 sekarang, deposit RM10 dan pasang pertaruhan e-sukan pertama anda malam ini!

English